Miodolandia wiśniowa
Krem miodowy z wiśnią liofilizowaną

Jest to miód żuławski z dodatkiem liofilizowanej wiśni. Słodycz przełamana kwaskiem wiśni jest wyśmienita! W produkcie znajdziesz całe kawałki owoców, dzięki czemu jest wyjątkowy i nadaje mu to charakter.

Produkt zawiera składniki: miód żuławski (z nektaru rzepaku, głogu i bobiku) 97%, wiśnia liofilizowana 3%
Smak: słodko-kwaśny, owocowy
Zapach: delikatny, owocowy

Nasz produkt – miód z wiśnią otrzymał nagrodę w konkursie organizowanym przez Marszałka Woj. Pomorskiego – Weki z pomorskiej spiżarni. Zajął 3 miejsce! 🙂

Jest to produkt na bazie miodu żuławskiego – miód ten jest dość charakterystyczny, gdyż krystalizuje gruboziarniście i wyczuwalne są „kryształki miodu”. Miód żuławski to miód pozyskiwany z nektaru rzepaku, głogu i bobiku.

Według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. oraz innych wymogów odnoszących się do produktów spożywczych nie przypisujemy naszym produktom szczególnych właściwości leczniczych ani nie sugerujemy że takie posiadają. Jest to możliwość zastosowania produktów bez gwarancji skuteczności ich działania.

Miód dostępny w sprzedaży może się różnić barwą od miodu na zdjęciach. Odcień  może się różnić w zależności od miejsca w jakim stała pasieka. Pamiętaj, że miód podczas krystalizacji zmienia barwę! Po skrystalizowaniu jest jaśniejszy. Jest to zdjęcie poglądowe.