Witajcie na naszej nowej stronie!

Zmiana adresu – nowe możliwości

Z przykrością informujemy, że zmiana witryny internetowej nie zależała od nas (platforma blog.pl kończy swoją działalność i wszystkie strony 31 stycznia zostaną usunięte). Z tego powodu musieliśmy jak najszybciej wykupić nową domenę i poinformować Państwa o zaistniałych zmianach. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony przypadnie Państwu do gustu, cały czas staramy się ją modernizować i ulepszać, aby poruszanie się po niej było jasne i bezproblemowe 🙂

Ulepszanie składania zamówień

Do sklepu internetowego mamy jeszcze długą drogę – nie tylko z powodu nieznajomości prowadzenia profesjonalnych stron internetowych, ale głównie z braku takiej potrzeby. Prowadzenie sklepu to dużo większe koszty. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa formularz w zakładce „Złóż zamówienie”

W poszczególne pola wpisujecie Państwo wszystkie potrzebne informacje, wydaje nam się, że nie będzie z obsługą większego problemu. Po otrzymaniu maila oczywiście wysyłamy wiadomość zwrotną, że zamówienie do nas dotarło. Zamówienia można także składać telefonicznie 664 863 318 oraz mailowo miodolandia@op.pl. Prosimy nie składać zamówień przez facebooka – mieliśmy już niejeden problem, gdyż zamówienia nam ginęły, albo nie wyświetlały w całości.

Dostawy na terenie Trójmiasta – Gdańsk Gdynia Sopot i okolice

Realizujemy dostawy na terenie Trójmiasta, minimalne zamówienie dla osób z terenów Gdańska to 100zł, Sopot i Gdynia – 150zł. Dostawy realizowane są w każdą środę, tego dnia dzwonimy do Państwa aby umówić się na konkretną godzinę. Nie musicie Państwo czekać na nas cały dzień, czas dostawy dopasowujemy do Państwa 🙂

Stacjonarny sklep

Wiele osób nie wie, ale posiadamy stacjonarny sklepik w naszym domu w Stanisławowie (k/Gdańska). Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupami bezpośrednio u nas, to serdecznie zapraszamy. Przy okazji możliwe jest zwiedzenie miodziarni, obejrzenie sprzętu pszczelarskiego a także widok na przydomową małą pasiekę (cała reszta uli jest w innych miejscach, pod domem jest ok. 30 rodzin pszczelich).
Adres: Stanisławowo 15, 83-020 Cedry Wielkie
Tel. 664 863 318 – Mateusz Browarczyk